Hakkımızda

HEge Bölgesi ve Marmara bölgesinin köklü Oto Satış ve Servis hizmeti veren Koyuncu Grup, 1960 yılında Hüseyin Koyuncu tarafından Aydın ilinin, Söke ilçesinde faaliyete başladı.
Firma ilk zamanlar Mutlu Aküleri ile Türk Pirelli lastiklerinin bayiliklerini, ayrıca otomobil yedek parça ve aksesuarı satan küçük bir işletmeydi. KIA Satış servis, hyundai satış Servis, Sigorta, 2.EL, Bosch Car Servis, windycar uzun veya kısa dönem Araç Kiralama, Suzuki Motor, vespa motor koyuncu sigorta Aydın ve İstanbul olarak sektöre yön vermeye başlamıştır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz, her koşulda beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlamaktır. Bu doğrultuda Koyuncu Otomotiv, otomotiv sektöründe; Müşteri odaklılık prensibi üzerine çalışan, Sektörünü iyi tanıyan, Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, Yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, Güvenilir, Otomotiv değer zincirinin her alanında verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen bir şirkettir.

Koyuncugrup satış öncesi ve satış sonrası hizmetler ile müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmayı hedefler. Müşterilerine satış, servis, kullanılmış oto ve sigorta gibi hizmetleri yaygın ve kesintisiz bir şekilde sunar.

KOYUNCU